Přihlášení
Nick:
Heslo:

BezvaChat.cz je nový český internetový chat pro všechny lidi bez rozdílu! Všechny naše služby jsou bezplatné a můžete chatovat jak na mobilním telefonu, tak i tabletu.

Místnosti
Název místnosti Popisek místnosti Lidé
Bezva klábosení
« Info
Přijď pokecat, nebudeš litovat! místnost je prázdná


Rarášek
« Info
Pro všechny kteří mají rádi legraci Miggy petus tapka


Pracovna
« Info
Vstup je vyhrazen pro administrátory BezvaChat.cz místnost je prázdná


Entity
« Info
Všechny entity tohoto světa vítány místnost je prázdná


Ach ta samota
« Info
Všichni jste vítaní místnost je prázdná


VIP
« Info
Vstup je povolen pouze pro VIP členy. místnost je prázdná


Informace pro uživatele
Člen realizačního týmu Muž Johny, 31.05.2017 15:04:09
Vážení uživatelé, právě došlo k údržbě BezvaChatu a zároveň došlo k plánované aktualizaci. Nyní systém uživatele z místnosti bude vyhazovat náhodně. Běžné uživatele systém vyhodí v časovém horizontu 30 min - 90 min. Uživatele s modrou tlapkou a vyšší vyhodí systém pro neaktivitu uživatele zcela náhodně a není tak podmíněno vyhazovem z místnosti 45 min a vyšší. Zároveň stálý uživatel nebude vyhozen z místnosti dříve než za 45 min, to samé platí pro VIP uživatele a administrátory.

Díky této aktualizaci budou všichni uživatelé zvýhodněni, nemusíte se tak bát, že Vás systém neustále bude vyhazovat z místnosti, protože nic nepíšete. Cílem této aktualizaci bylo zajistit plynulý chod chatovacího portálu BezvaChat.cz a rovněž zajistit přístupnost co nejvyššímu počtu uživatelů.

Člen realizačního týmu Muž Johny, 29.05.2017 17:15:45
Dnes byli spuštěny původní diskuze zde na BezvaChatu. Je to z toho důvodu, že na TopDiskuze.cz útočili spameři, na které jsme neměli dostatek prostředků, jak se jim ubránit. Věříme, že tohle bude krok směrem k lepšímu. Můžete si nyní zakládat vlastní diskuzní fóra a nahrávat avatary. Vše podléhá schvalováním administrátorem. Pokud budou diskuze hodně navštěvované, tak je budeme vylepšovat.
Zobrazit všechny informace pro uživatele