Přihlášení
Nick:
Heslo:

BezvaChat.cz je nový český internetový chat pro všechny lidi bez rozdílu! Všechny naše služby jsou bezplatné a můžete chatovat jak na mobilním telefonu, tak i tabletu.

Místnosti
Název místnosti Popisek místnosti Lidé
Bezva klábosení
« Info
Přijď pokecat, nebudeš litovat! místnost je prázdná


Rarášek
« Info
Pro všechny kteří mají rádi legraci dan Danny ellka Miggy thesit


Pracovna
« Info
Vstup je vyhrazen pro administrátory BezvaChat.cz místnost je prázdná


VIP
« Info
Vstup je povolen pouze pro VIP členy. místnost je prázdná


Seznamka pro každého
« Info
Seznámit se může každý 😘 místnost je prázdná


Informace pro uživatele
Člen realizačního týmu Muž Johny, 31.08.2017 13:04:03
Extra- Advert.eu - nový způsob získávání kreditů na BezvaChat.cz za psaní komentářů ke článkům! Za jeden komentář u každého článku můžeš získat nyní 5 až 10 kreditů v závislosti na délce komentáře. Kredity budou převáděny na BezvaChat.cz vždy jednou týdně a to většinou v pondělí. Výši odměny určuje provozovatel v závislosti na počtu přidaných komentářů.
Člen realizačního týmu Muž Johny, 31.05.2017 15:04:09
Vážení uživatelé, právě došlo k údržbě BezvaChatu a zároveň došlo k plánované aktualizaci. Nyní systém uživatele z místnosti bude vyhazovat náhodně. Běžné uživatele systém vyhodí v časovém horizontu 30 min - 90 min. Uživatele s modrou tlapkou a vyšší vyhodí systém pro neaktivitu uživatele zcela náhodně a není tak podmíněno vyhazovem z místnosti 45 min a vyšší. Zároveň stálý uživatel nebude vyhozen z místnosti dříve než za 45 min, to samé platí pro VIP uživatele a administrátory.

Díky této aktualizaci budou všichni uživatelé zvýhodněni, nemusíte se tak bát, že Vás systém neustále bude vyhazovat z místnosti, protože nic nepíšete. Cílem této aktualizaci bylo zajistit plynulý chod chatovacího portálu BezvaChat.cz a rovněž zajistit přístupnost co nejvyššímu počtu uživatelů.

Zobrazit všechny informace pro uživatele